Nyní máte možnost měnit pořadí nabízených produktů pro své zákazníky díky nově přidané funkci.


Změna pořadí je velmi snadná a můžete si vybrat ze čtyř možností, tak jak Vám to bude vyhovovat nejvíce:


  1. Nejjednodušší postup je změna pořadí pomocí nového sloupce s názvem Pořadí, který naleznete v sekci Katalog produktů -> Seznam produktů. Zde si vložením čísla do kolonky můžete nastavit pořadí pro všechny Vámi nabízené produkty. 

  2. Pořadí u jednotlivých produktů můžete měnit v sekci Katalog produktů -> Seznam produktů -> na konci řádku ikonka Detail produktu -> položka Pořadí

  3. Další možnost změny najdete opět v sekci Katalog produktů -> Strom kategorií, kde za každým produktem naleznete ikonky a právě poslední ikonka s názvem Editovat pořadí produktů je ta správná pro změnu v dané kategorii produktů. Číslo, které napíšete u produktu v určité kategorii bude stejné u téhož produktu i v jiné kategorii.  

  4. Po rozkliknutí konkrétního produktu v sekci Strom kategorií naleznete i novou funkci Vynulovat pořadí, kterou vrátíte pořadí produktů do základního nastavení s číslem 0. 


Při nastavování platí zásada, že čím vyšší číslo zadáte, tím viditelnější produkt bude. Změna se projeví především v kategorii Doporučujeme.


Díky nové funkci můžete nastavovat pořadí produktů na vašem webu a nabídnout tak zákazníkům ty nejlepší produkty hned při prvním náhledu.